SON DAKİKA

Kandaşoğlu ndan Demirciler, Tornacılar ve Tamirciler Esnaf Odasına Ziyaret

Van Ticaret ve Sanayi Odası (VATSO) Başkan Adayı Zahir Kandaşoğlu, seçim çalışmaları kapsamında Van Demirciler, Tornacılar ve Tamirciler Esnaf ve Sanatkârlar Odasını ziyaret etti.

Bu haber 29 Mart 2018 - 8:28 'de eklendi ve 43 kez görüntülendi.

Van Ticaret ve Sanayi Odası (VATSO) Başkan Adayı Zahir Kandaşoğlu, seçim çalışmaları kapsamında Van Demirciler, Tornacılar ve Tamirciler Esnaf ve Sanatkarlar Odasını ziyaret etti.

Seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerini sürdüren Van Ticaret ve Sanayi Odası (VATSO) Başkan Adayı Zahir Kandaşoğlu ve beraberindeki heyet, Demirciler, Tornacılar ve Tamirciler Esnaf Odası Başkanı Kenan Akalın’ı makamında ziyaret ettiler. Ziyaretten dolayı memnunluk duyduklarını belirten Demirciler, Tornacılar ve Tamirciler Esnaf Odası Başkanı Kenan Akalın, “Önümüzdeki günlerde yapılacak olan VATSO seçimlerinde öncelikle sizlere başarılar dilerim. İnşallah Van ilimize yakışır bir VATSO seçimi olur ve bizlerde oda olarak canı gönülden yönetimimiz olarak yanınızdayız. Elimizden gelen her türlü desteği vermeye hazırız ve sizlere de bizleri ziyaret ettiğinizden dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.

VATSO Başkan Adayı Zahir Kandaşoğlu ise, Oto Sanayi Sitesinde birkaç gün önce çalışan bir genci kaybettiklerini belirterek, “Ben de yıllarca Oto Sanayi Sitesinde sizlerle birlikte çalıştım. Bende sizin oto sanayisine gelen giden bir ailenizin çocuğuyum. Meslek icabı nedeniyle sizin içinizden biriyim. Sizin içinizde büyüdük ve Oto Sanayi Sitesinin nasıl bir meslek olduğunu, nasıl bir emek olduğunu çok iyi biliyorum ve bundan dolayı da çok mutluyum. Yeni bir yönetim, yeni bir anlayış ruhu gelmesi de bence güzel olur inşallah. Sanatkarlarımız için, esnaflarımız için hayırlara vesile olacağına inanıyorum. Allah eğer bize görevi nasip ederse, bende sizin bir kardeşiniz olarak sizlerin yanında olacağım ve tüm sıkıntıları birlikte Ankara’ya taşırız. Bakanlığa götürürüz ve bize düşen ne varsa Allah’ın izniyle yardımcı olacağız. Yürekten hepinizi kutluyorum. Ekip adına 19 meslek grubu arkadaşım var. 57 kişi adına sizi kutlamaya geldik. Başkanımıza bir moral verelim, kutlayalım ve bundan sonra da başarılarınızın devamını dileriz” şeklinde konuştu. – VAN