SON DAKİKA

İpekyolu Belediyesinden Eğlenceli Pazar Etkinliği

Van merkez İpekyolu Belediyesi tarafından Shopping Fest kapsamında düzenlenen etkinlikler, vatandaşlar tarafından büyük ilgiyle izleniyor.

Bu haber 09 Nisan 2018 - 20:54 'de eklendi ve 135 kez görüntülendi.

Van merkez İpekyolu Belediyesi tarafından Shopping Fest kapsamında düzenlenen etkinlikler, vatandaşlar tarafından büyük ilgiyle izleniyor.

İpekyolu Belediyesi tarafından Shopping Fest kapsamında düzenlenen etkinlikler, sona yaklaşıldıkça artarak devam ediyor. Vatandaşların güzel bir bahar havasında festival alanını doldurarak, etkinliklerin tadını çıkardı. Özellikle basketbol, paten ve freestyle şovları izleyicileri eğlendirmekle kalmayıp heyecanlı anlar yaşattı. İpekyolu Belediyesi bünyesindeki kursiyerlerin emeklerinin sergilendiği rengarenk stantların yanı sıra, Engelsiz Yaşam Akademisi kursiyerlerinin verdiği konser de izleyenlerden büyük beğeni topladı. Müzik ziyafetinin bir diğer durağı da Papyon Quartet konseriydi. Dolu dolu repertuarlarıyla misafirlere keyifli anlar yaşatan grubun şarkılarına alanı dolduranlar da eşlik ederek coşkuya ortak oldular. Bu eşsiz günün bir diğer eğlence kaynağı da özellikle İranlı misafirlerimizin büyük ilgi gösterdiği DJ Mehdi idi. Festivalimizin klasiği haline gelen DJ Mehdi eşsiz performansı ile göz doldurdu. Günün finalini ise Grup Feedback muhteşem sahne performansı ile festival alanını coşturarak yaptı. Çocuklarımızın da şişme oyun parkları, palyaço, yüz boyama gibi etkinliklerle mutlu oldukları festivalimiz 5 Nisan’a kadar aynı coşkuyla devam edecek. – VAN