SON DAKİKA

Sıla ve Ahmet Kural’ın o fotoğrafına yorum: Siz zor unutursunuz birbirinizi

Ahmet Kural ve Sıla davasının ilk duruşması dün görüldü. Sıla ve Ahmet Kural’ın mahkeme kapısında beklediği anlarda çekilen bir kare dikkatleri çekti. Davranış Bilimleri Uzmanı ve yazar Aşkım Kapışmak ise birbirlerinden şikayetçi olan Sıla ile Ahmet Kural’ın göz göze geldiği o anı yorumladı.

Bu haber 08 Mart 2019 - 13:22 'de eklendi ve 34 kez görüntülendi.

Davranış Bilimleri Uzmanı Aşkım Kapışmak, Sıla ile Ahmet Kural’ın mahkeme sırası beklerken göz göze geldiği o anı sosyal medya hesabından yorumladı. Kapışmak, ünlü isimlerin birbirlerine hâlâ aşık olduğunu iddia etti.

“SİZ HÂL SEVİYORSUNUZ BİRBİRİNİZİ”Aşkım Kapışmak Instagram hesabından o fotoğrafı yorumlayarak, “Siz hala seviyorsunuz birbirinizi! Ahmet’in emin misin bakışı, Sıla’nın görmezden geliyorum seni diyen gözleri. Evet, yarım kaldınız, öfkelisiniz, kızgınsınız ama ikiniz de sakin aşkların aşıkla maşuğu olamazsınız. Sertsiniz, adrenalin seviyorsunuz. Isırarak sevmek gibi, sımsıkı sarılmak gibisiniz. Sıla’nın güçlü durmasını destekliyorum ama gözlerinde unutamamış bir kadın var. Ahmet in gözlerini dikerek bakması, gözlerimin içine bak çığlığı! Siz zor unutursunuz birbirinizi” ifadelerini kullandı.