SON DAKİKA

Katar’ın ünlü televizyoncusu, ‘Payitaht Abdülhamid’de rol aldı

TRT’de cuma akşamları yayınlanan ‘Payitaht Abdülhamid’ dizisi, geçtiğimiz gün Katar TV’in ‘Khota El Rahala’ programıyla dünyayı dolaşan ünlü programcı ve seyyah Ali Bin Towar’a kapılarını açtı. Towar’ın, gerçekleştirdiği röportajlar ve çekimler dışında dizinin yeni bölümünde konuk oyuncu olarak minik de bir rol alması dikkati çekti.

Bu haber 11 Nisan 2018 - 19:16 'de eklendi ve 54 kez görüntülendi.

Ali Bin Towar, ‘Khota El Rahala’ adlı gezi programı için ES Film’in yapımcısı olduğu ‘Payitaht Abdülhamid’ yönetmeni Emre Konuk, kendisinin de hayranlıkla takip ettiğini belirttiği başrol oyuncusu Bülent İnal ve dizinin başarılı oyuncularından Özlem Conker, Selen Öztürk, Ali Nuri Türkoğlu ile röportajlar gerçekleştirdi.

Towar ayrıca, dizinin gelecek hafta yayınlanacak 47’inci bölümünde, ‘Tahsin Paşa’yı oynayan Bahadır Yenişehirlioğlu’nun bulunduğu bir sahnede, ‘medrese hocası’ rolünü üstlendi.

“PRODÜKSİYONUN MUHTEŞEMLİĞİNİ ANLATACAĞIM”

Ali Bir Towar, ülkesi Katar ve tüm Arap ülkelerinde büyük bir ilgiyle takip edilen ‘Payitaht Abdülhamid’ dizi setinde geçirdiği zaman için duygularını şu sözleriyle paylaştı:”Katar’da olduğu kadar tüm Arap dünyasının yakından takip ettiği dizinizin setinizde olmaktan çok mutluyum. Programımın ilk iki sezonunda Güney Amerika ve Hindistan’daydım. Şimdi Türkiye’ye gelip ülkenizin kültür, tarih, sanat ve sosyal dünyasını yansıtacağım üçüncü sezonumdaki durağımın Katar’da ve Arap dünyasında çok sevilen dizinizin seti olmasından dolayı çok mutluyum. Programımda bu prodüksiyonun muhteşemliğini anlatacağım. Ayrıca benim için vermiş olduğunuz minik rolde görünmek beni hem çok heyecanlandırdı hem de çok mutlu etti. Türkiye bizim parçamız gibi. Bülent İnal’a ayrıca hayranız. Kendisini mutlaka ülkemizde de görmeyi istiyoruz. Hem programım için hem de kişisel olarak setinizde bizi ağırladığınız için yapım şirketinize çok teşekkür ederiz.”